Aktualności

Tuesday 1st December 2020

Szukasz prezentu na nadchodzące Mikołajki lub Gwiazdkę?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Wednesday 11th November 2020

Bardzo Dobra Wiadomość dla Ciebie

Wydłużony termin zapisów na akcje MEETING15 S.A.
Wednesday 28th October 2020

Połowa akcji już sprzedana

Wielki Sukces Emisji Akcji - MEETING15 S.A.
Sunday 25th October 2020

MEETING15 rekrutuje!

Rekrutacja w MEETING15 - zatrudnimy programistów, webdeveloperów
Wednesday 21st October 2020

Mamy #pierwszymilion!

Tuesday 13th October 2020

Zainwestuj w technologię, która zmieni świat!

Ruszyła druga emisja akcji MEETING15 S.A.
Sunday 16th August 2020

Rekrutacja - Project Manager

Sunday 16th August 2020

Bezpieczne Walne Zgromadzenie

Walne Zgromadzenie z wykorzystaniem Platformy MEETING15
Tuesday 4th August 2020

GOOGLE już o tym wie - a czy TY to wiesz?

MEETING15 najbardziej pożądaną platformą we Wszechświecie.
Monday 13th July 2020

Zwyczajne Walne Zgromadzenie - MEETING15 S.A.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie - MEETING15 S.A.
Thursday 2nd July 2020

BarTender 2020 Online Roadshow - Wielki Sukces

Seagull Scientific wybiera MEETING15 do realizacji swojego EMEA Roadshow
Thursday 19th March 2020

Wirtualizujemy Twoje Wydarzenia

Monday 10th February 2020

Ambitne plany MEETING15 na rok 2020

Monday 10th February 2020

Program Partnerski MEETING15 S.A.

Friday 20th December 2019

MEETING15 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

MEETING15 będzie wykorzystywany podczas 28 Finału w Józefowie
Friday 6th December 2019

102% zalogowanych - rekord ustanowiony

Czy możliwe jest 102% rejestracji do aplikacji eventowej ? Okazuje się, że tak
Thursday 14th November 2019

MEETING15 na Sympozjum Lekarzy w Krakowie

Wymagające wydarzenie w Operze Krakowskiej
Friday 18th October 2019

Fantastyczny tydzień !!! Szkoda, że dzisiaj jest piątek.

Hotel Meeting + Pharma Planet + Akadamia IT Tech Data - w jednym tygodniu !!!
Saturday 12th October 2019

MEETING15 na kongresie stomatologów w Bułgarii

12th International Sofia Dental Meeting 2019
Thursday 5th September 2019

MEETING15 na TRIATHLON-IT

TRIATHLON-IT wybiera MEETING15
Saturday 3rd August 2019

Efektywny networking - wywiad

Wywiad na żywo - a w zasadzie dlaczego nie :-)