Thursday 19th March 2020

Wirtualizujemy Twoje Wydarzenia

Nasz świat się zmienia, sytuacja zmusza do ograniczania kontaktów osobistych. Konferencje, szkolenia, wydarzenia sportowe, kulturalne i wszystkie inne są odwoływane. Ale życie toczy się dalej…

MEETING15 daje Wam gotowe i kompletne rozwiązanie technologiczne, umożliwiające przeniesienie całego eventu w świat wirtualny.

Organizator definiuje event a w nim agendę, opisy, prelegentów, rejestrację, sprzedaż biletów itd. Prelegenci (w domach lub biurach) nadają strumień video na swoich kanałach youtube. Uczestnicy (również w domach) po zalogowaniu widzą live streaming z wybranym wykładem lub kilka jednocześnie. Oczywiście materiał można odtworzyć również po zakończeniu transmisji.

W czasie wykładu, w trybie moderacji można zadawać i odpowiadać na pytania, grać w gry, robić ankiety, quizy – wszystko w czasie rzeczywistym.

Dodatkowo MEETING15 daje możliwość umawiania indywidualnych rozmów telefonicznych, zaplanowanych w agendzie i ich realizację w zaplanowanym czasie.

MEETING15 daje nawet więcej niż fizyczna obecność na wydarzeniu ponieważ uczestnik może być obecny jednocześnie na kilku wykładach, jedynie przełączając się między nimi w naszej agendzie.

MEETING15 umożliwia:

- rozmowy indywidualnie z prelegentami, dostawcami, klientami, sponsorami,

- udostępnianie plików, filmów, dokumentów w agendzie wydarzenia,

- promowanie sponsorów eventu,

- generowanie leadów sprzedażowych,

- efektywny networking w rozmowach 1:1,

- sprzedaż biletów i pakietów sponsorskich na event,

i wiele, wiele więcej.

 

Zapraszam do współpracy.

System jest gotowy do pracy.