Stowarzyszenie Sport Biznes Polska

Sport For Brands 2022

 Jedyne wydarzenie w całości poświęcone tematowi sponsoringu!

            Sport For Brands to kolejne wydarzenie organizowane pod szyldem Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Głównym założeniem konferencji jest poszerzanie wiedzy na temat sponsoringu sportowego jako narzędzia do realizacji celów biznesowych, marketingowych i społecznych.

 

 

Prezentacja dobrych praktyk branżowych

Format SFB zakłada półgodzinne wystąpienia przedstawicieli topowych marek, którzy na swoim przykładzie zaprezentują skuteczne i kreatywne sposoby wykorzystania potencjału sponsoringu sportowego w bieżących działaniach. W programie uwzględnione zostały różne ujęcia i cele, tak aby w pełni oddać jego wielowymiarowość.

 

 

 

Pakiety uczestnictwa

Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji Sport For Brands, która odbędzie się 2 czerwca 2022 roku we Wrocławiu. W zależności od potrzeby mogą Państwo wybrać udział z następujących wariantów: Premium, VIP oraz On-line.

W podziękowaniu za zaufanie, którym obdarzyli nas uczestnicy poprzednich wydarzeń SBP, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne warunki uczestnictwa! Bardzo dziękujemy, że wspólnie z nami chcecie rozwijać polski sport i biznes sportowy. 

Seleccionar grupo de tickets

Elige tus entradas


244,77 pln
199,00 + 23%